Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Hesap Bilgilerime Nerden Erişirim?

Öğrencilerimiz, Yeditepe Üniversitesine kayıt olduklarında std.yeditepe.edu.tr uzantılı e-postaları otomatik oluşturulur, öğrenci bu e-postasına, OBS sisteminde Kişisel Bilgilerin → E-posta Bilgilerim sekmesi altından erişebilir. 

Hesap Bilgilerimi Görüntüleyemiyorum ya da Bana Ait Değil.

Eğer bu ekranda adınıza oluşturulmuş bir e-posta görmüyor veya yanlış isimle oluşturulmuş bir e-posta görüyorsanız, Fakülte sekreterliğinize ulaşmanız gerekmektedir. 

Hesabınız yoksa fakülte sekreterliği hesap oluşturur, yanlış hesap görünüyorsa, fakülte sekreterliği hesabınızı silip, yeniden sizin adınıza hesap oluşturur.


Hesap Bilgilerime Ulaştım.

Hesabınızı görüntülüyorsanız, epostanıza erişmek için tıklayınız

E-postanıza erişmek istediğinizde açılan pencerede @std.yedtepe.edu.tr kısmı otomatik gelmiş olacaktır. Sadece kullanıcı adı kısmınızı yazmanız gerekmektedir. (Örneğin ad.soyad gibi)


Hesabımın Şifresi Yanlış Diyor.

E-postanıza erişmek istediğinizde Google şifrenizi kabul etmiyorsa, tekrar fakülte sekreterliğine başvurmanız gerekmektedir. (Var olan std hesabınızın şifresini güncellemesi için)

Std.yeditepe.edu.tr uzantılı hesabınız ile erişim sağladığınız projeler

  1. E-posta
  2. Moodle  
    1. Moodle kullanımı için eğitimcinizden veya olası yaşadığınız problemler için Bilgi Merkezi (Kütüphane) biriminden destek alınız.
  3. Gsuite ürünleri
    1. Eğitimcinizin yönlendirmesi doğrultusunda kullanabilirsiniz. Kullanımı hakkında bilgi almak için Google Dokümanlarini inceleyiniz.